Neděle, 26 září, 2021
Výrobky

Dárek pro muže s olivovou příchutí aneb buďte originální!

Samozřejmě, zůstává pravdou, že třeba doutník nebo lahev whisky je obvyklým dárkem věnovaným pánům. Při výběru není kam spěchat, musíte si dát záležet, poctít manžela, syna nebo švagra je totiž otázkou skoro až pro alchymisty. Když se ale blíží narozeniny, je třeba trochu zrychlit tempo. Vybírat dárek až v den D není vhodné, raději si dobře promyslete, co zvolit. Zájmy musíte mít totiž pečlivě nastudované, a pokud sem patří víkendová příprava kulinářských specialit, může být odpověď na otázku naprosto jasná.

Darky 20

Zaujmete pozornost už na první pohled

Jedině dobře promyšlený dárek k narozeninám může udělat radost, nedávejte nic, co by mohl obdarovaný dostat vícekrát. Také se vyhněte dárkům, co dává doslova každý a neřeknete jím něco zajímavého a osobního. Vždy jde o nějaké sdělení a když budete originální, je potom zkrátka větší šance zabodovat. Hezký dárek pro muže souvisí třeba i s kuchyní, vždyť v zástěře to pánům sluší, zvláště pokud umí připravit jídla skoro jako šéfkuchař luxusní restaurace. Od minutek až po rajčatovou polévku gazpacho, která je v Andalusii skutečně až národním pokrmem. A pozor, to je jen začátek, s olivami se dá za rozpálenou plotnou či plápolajícím grilem vymyslet mnohem více!

Darky 21

Dárek pro ženu musí mít zkrátka půvab, o tom nelze pochybovat. Nejde jen o obsah samotný, ale také o zevnějšek – etiketu, obal, jejich grafické provedení, barevnost a další věci. Flakonek olivového oleje, jenž na první pohled připomene spíše parfém, může být dobrá volba. Stejně tak přemýšlejte i nad nějakou pozorností pro ty, s nimiž už léta spolupracujete. Dárek pro obchodní partnery totiž může vypadat různě, ale když dáte najevo, že jste vybírali pečlivě, získáte spoustu pozornosti. Podívejte se proto na olivum.cz a najděte inspiraci nejen k narozeninám, ale třeba i pod vánoční jedličku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup