Středa, 27 října, 2021
Výrobky

Dopřejte svým dětem něco dobrého a přitom zdravého


Bezinková šťáva je čistě přírodní. Vyrábí se z plodů, takže je dostupná po celý rok. Abychom udrželi a zachovali její báječnou kvalitu, nepřidáváme do ní nic, co tam nepatří. Jenom čerstvé a kvalitní ovoce, které je pouze z naší Země. Pěstuje se v domácích podmínkách a sbírá tradičním způsobem. Z plodů se následně vylisuje šťáva, díky této šťávě můžeme náš život obohatit o domácí poctivou chuť i vůni. Nepoužívají se při výrobě žádné éčka, stabilizátory, emulgátory, ani konzervanty či jiné nežádoucí složky ani cukry. Žádná dochucovadla nemají v takovémto produktu co dělat, proto můžeme se srdcem na dlani říci, že jde o kvalitní čerstvý produkt, do kterého se nepřidávají žádné chemie, a který je vyrobený pouze z čerstvého ovoce. Lisovaný v domácích podmínkách.

bez černý

Pro děti je to nejlepší způsob, jak jejich tělíčka nezahlcovat dalšími uměle nasyceními produkty, kterých je v klasických obchodních řetězcích plno. Dopřejte jim zdraví z přírody formou domácího výrobku, který však nemusíte sami pracně vyrábět, nýbrž si jej stačí objednat.

         1.          Tradiční receptura
K výrobě podobné šťávy či limonády je potřeba kvalitního receptu, podle kterého budete postupovat při výrobě. Ten máme speciálně vyvinutý pro naši potřebu domácí výroby.

         2.          Kvalitní suroviny
Čerstvé ovoce z domácí zahrádky. To je potěšení, které vám formou bezinkové šťávy zprostředkováváme. Má lahodnou a skvělou chuť.

         3.          Léčivé schopnosti plodů
Plody jsou skvělé právě pro zpracování do tekuté formy. Následně poskytují mnoho vitamínů a pomohou nám od různých neduhů. Jsou skvělé proti zápalu plic, na rýmu a kašel. Černý bez je skvělý prostředek také proti průjmu, horečce a dalším problémům.

bezinky

Originální dárek, který každého potěší

Domácí produkty mají v dnešním světě své zastání. Většinou se jedná o výjimečné produkty, které jsou zpracované ručně. V našich podmínkách se jedná o domácí produkty vždy z čerstvých plodů. 

4.6/5 - (5 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup