Středa, 27 října, 2021
Výrobky

Ideální obal? Přece plastová obálka!

Hledáte ideální obal pro vaše zboží? Vyzkoušejte plastovou obálku, nezklame vás!
Plastové obálky http://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky vám toho mohou nabídnout víc než jiné typy obalů. Mají hned několik předností, které se vám z hlediska efektivity používání i z ekonomického hlediska vyplatí. A především jde o to, že jsou spolehlivé!ikona obálky
Spokojenost zákazníků musí být pro každého obchodníka na tom prvním místě. Dobrá pověst je důležitá – jen díky ní se k vám budou staří zákazníci vracet, a zároveň budou přibývat zákazníci noví. Jenže spokojenost zákazníků nezávisí pouze na vlastnostech vašeho zboží, ale také zvoleného obalu, nevěříte?
Kvalitní obal je takový, který zaručí, že vaše zboží dorazí na místo určení v pořádku. A nikdo neví, co zboží cestou k adresátovi potká. Může to být nádherné počasí, ale také déšť anebo vlhkost ve skladu. Pokud tedy zásilku zabalíte do papírové krabice, může se stát, že se cestou poškodí a spolu s ní i její obsah. V případě plastové obálky vám nic takového nehrozí. Ať už budete zboží posílat zabalené v igelitové obálce a následně i v papírové krabici, anebo pouze v plastové obálce, můžete se plně spolehnout na její pevnost a voděodolnost – dovnitř se nedostane ani kapka tekutiny.
Navíc si podle druhu zboží můžete zvolit ten pravý typ obálky, ať už jde o tloušťku stěny anebo o velikost, případně opatření praktickým odnosným uchem. A čím více kusů si objednáte, tím výhodnější bude jejich cena.poštovní doručovatel s červenou obálkou
Jistě vás potěší i to, že tyto obálky jsou lehké a ve skladu vám zaberou pouze minimum místa. A to platí i při přepravě, takže nebudete doplácet peníze navíc za rozměry anebo za převoz vzduchu v zásilce.
Plastové obálky jsou ideální především pro odesílání tiskovin a textilu, ale ať už do nich zabalíte cokoli, vaše zásilka bude díky neprůhledné stěně vždy diskrétní. Takže nehrozí, že by listonoši anebo sousedi měli přehled o tom, co vašim zákazníkům chodí domů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup