Skip to content
Menu
Finstra
  • Business
  • Bydlení
  • Děti
  • Elektro
  • Finance
  • Sport
  • Výrobky
  • Www
  • Zábava
  • Zvířata
Finstra

Kabelek není nikdy dost

Posted on 23. 9. 202113. 6. 2023

Jdete ven z domu a přemýšlíte, kam dát všechny drobnosti, které potřebujete mít s sebou? Klíče od domu, klíče od auta, peněženku, mobil, někteří brýle, kam to všechno dát? Krteček měl kalhotky s kapsami. Muži většinou volí stejný styl a nastrkají to všechno do kapes. Ještě, že už je pryč móda, když každý chlap nosil v zadní kapse svých džínů hřeben. Móda se pravidelně vrací, a tak můžete na své věci použít ledvinku. Stylové ledvinky se vyrábí v pánském i dámském provedení. Další možností je nepřeberné množství druhů baťůžků. Jste-li sportovní typ, je to pro vás přímo ideální. Baťůžky s popruhy, nebo pytlíky se šňůrami, využívá především mládež.

kabelka

Ale chce-li být žena za opravdovou dámu, zvolí na všechny nezbytné drobnosti, a na hromadu dalších zbytečností, kabelku. Mnoho vtipů o nepořádku dámských kabelkách nevzniklo bezdůvodně. Koukněte se dámy do svých kabelek a zkuste na jedno sáhnutí vytáhnout to, co právě potřebujete. Nejednou skončí kabelka vysypaná přede dveřmi, protože nemůžete najít klíče. Kabelky jsou praktickým pomocníkem, ale mnohdy i velice luxusním doplňkem k vaší večerní róbě.

ženy s kabelkami

Chcete si připadat výjimečná? Pořiďte si originální koženou kabelku. Kabelka vhodně podtrhne vaši eleganci a styl. Kabelka, to je takový vnitřní soukromý minisvět každé ženy. Skrývá se v ní mnoho tajemství, o kterých muži nemají ani představu a neměli by se snažit do toho soukromí zasahovat. Pánové! Chcete udělat své ženě opravdu radost dárkem? Nekupujte kabelku s prodavačkou, která vaši žen nezná, ale vezměte svou ženu do obchodu s kabelkami, ať si vybere sama tu pravou, která ji bude dělat společnost. Že už kabelku má? Hloupost, kabelek není nikdy dost. Luxusní kabelka by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Vždycky se najde příležitost, jak se s ní pochlubit kamarádkám a jak zaujmout nejedno mužské oko.

4/5 - (2 votes)

Nejnovější příspěvky

  • Rady a tipy, jak přežít tropický den
  • Plastová okna versus dřevěná
  • Baile Herculaine – RUMUNSKO.
  • Nechte si poradit, jak ušetřit na dovolené
  • V Česku kouří každý třetí až čtvrtý muž
©2025 Finstra | Powered by WordPress and Superb Themes!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.