Neděle, 26 září, 2021

Nejúspěšnější české módní návrhářky

· Taťána Kovaříková
Tato módní návrhářka působí se svou značkou TATIANA na českém trhu již více jak dvacet let. Mezi její zákaznice z řad celebrit patří například zpěvačky Helena Vondráčková, Monika Absolonová a Hana Zagorová. Velkým úspěchem bylo, když si jeden z jejích modelů oblékla v roce 2015 na švédskou královskou svatbu snacha britské královny Alžběty II. Její modely jsou luxusní, pohodlné a zároveň originální.
šaty na prodej
· Blanka Matragi
Jméno, které je známo i těm, kteří se o módu primárně příliš nezajímají. Za více jak 30 let práce stihla vytvořit celou řadu překrásných modelů a zorganizovat desítky módních přehlídek u nás i v zahraničí. Za své dílo získala celou řadu ocenění. Kromě módy se také věnuje navrhování skla. Nejvíce se však pravděpodobně proslavila tím, že navrhuje šaty pro arabské princezny. Cena těchto šatů se pohybuje v milionech korun. V loňském roce však představila i kolekci, která by měla být ženám cenově dostupná.
· Klára Nademlýnská
V Praze můžete navštívit butik této módní návrhářky. Tváří jejích modelů je Tereza Maxová. Kromě módy se věnuje také navrhování šperků. Jejím heslem, je, že móda je tu od toho, aby byla nošena a ne abychom se na ni chodili dívat jako na výstavu. Ve své tvorbě klade důraz na ženskost a využití kvalitních materiálů a ruční vypracování detailů.
· Beata Rajská
V prodeji je právě její nejnovější kolekce PIPILOTTA 2018. Její šaty měly na sobě desítky slavných českých žen. Potrpí si na precizní práci a kvalitní materiály. Před kalhotami dává přednost šatům, které považuje za nejženštější prvek dámského šatníku. Její modely můžete také vidět na muzikálových prknech, neboť navrhovala kostýmy pro nový muzikál Janka Ledeckého, Jaga.
módní průmysl
· Liběna Rochová
Tuto módní návrhářku potkáte nejčastěji v černé barvě. Svůj oděvní ateliér má v Praze. Ráda pracuje s bavlnou i alternativními materiály. Několik let také učí na UMPRUM v Praze. Kromě dámských modelů, navrhuje také divadelní či filmové kostýmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup