Neděle, 26 září, 2021
Finance

Nestačí vám peníze?

Jenom stěží by si našinec dokázal představit, jak by se mu žilo, kdyby neměl k dispozici peníze. Ty už se staly něčím naprosto samozřejmým a pro život nezbytným, a kdo je nemá, ten ani nemůže normálně žít. Protože se za všechno, na co si jenom vzpomeneme, platí, a kdo nemá čím platit, ten pochopitelně nemá zhola nic. Nanejvýš tak to, co mu někdo milosrdně daruje nebo co dotyčný najde někde pohozené a pro původního majitele nepotřebné, což ale pochopitelně nezaručuje normální plnohodnotný život.

A tak my lidé usilujeme o to, abychom dostatek peněz získali. Což se nám ale samozřejmě nepodaří vždy. Mnozí máme práci, ve které bereme jenom tolik, abychom nějak přežili, někteří z nás nemají ani tuto, a to se pak těžko vychází s vlastními finančními prostředky.

tři mince

A když někdy s penězi nevystačíme? Když naše výdaje převyšují naše příjmy a my už nemáme na čem se ještě více uskromnit nebo kde vzít aspoň nějakou tu korunu navíc? V takové situaci už nás obvykle spasí jedině nějaká půjčka.

Půjčení si peněz, kterých se nám nedostává, může být klidně i docela rozumná volba. Protože je lepší vzít si půjčku a platit za to nějaké snesitelné úroky, než kvůli nedostatku financí přestat platit a riskovat tak penále, omezení poskytovaných služeb, chudobu a třeba i exekuci.

svazky eur

A na koho se obrátit, aby člověk v nouzi půjčku získal? Je-li na tom dotyčný tak, jak bylo před chvílí popsáno, jsou pro něj jako dělané hypotéky bez registru od nebankovní společnosti. A to proto, že zde na rozdíl od bankovních půjček nemusí vadit, když má žadatel jenom nízké příjmy, nepříjemné záznamy v registrech dlužníků a podobně. Tady bohatě stačí, když se člověk za půjčku zaručí zástavou nemovitosti a když dokáže hradit dohodnuté splátky.

Zde tedy člověk lehce dostane tolik peněz, kolik potřebuje, a prakticky na tak dlouho, jak je mu to zapotřebí. I kdyby to bylo až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti s třicetiletou dobou splácení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup