Středa, 27 října, 2021
Finance

Pomoc, která je vytvořena přesně pro každého klienta

Tak trochu nechvalně známé registry dlužníků slouží k tomu, aby se daly získat informace o tom, jak je kdo v podstatě spolehlivý. Jenže někdy se může stát, že se naše jméno dostane do některého z nich a my na tom neseme tu nejmenší vinu.
statistiky pod kalkulačkou

§  Jak je to možné?

§  Stačí se zeptat některého z podnikatelů, jaké má zkušenosti s placením faktur od svých odběratelů nebo zákazníků.

o   Postačí, pokud mu některý z nich nezaplatí a už se to rozjede.

o   Náklady se nevrátí a není tudíž z čeho zaplatit některému důležitému úřadu.

A na několik let se tak tento podnikatel stává pro banku nebonitním klientem. Nahlížení do registru může být ale v některých případech i přínosné. Pokud právě z důvodu odmítnutí požádáte o finanční pomoc nebankovního poskytovatele, pak můžete počítat s nabídnutím takzvané hypotéky bez registru. Což neznamená, že se nebude vůbec do těchto záznamů nahlížet, ale poskytovatel posoudí, jakého charakteru tyto záznamy jsou. Jestliže se bude jednat jen o málo závažné údaje, pak můžete dosáhnout na velice výhodný úrok.
kufr a dolary

Může pomoci konsolidace

U nebankovních poskytovatelů finančních produktů se ke každému klientovi přistupuje naprosto individuálně. Proto, pokud žádáte o podnikatelský úvěr (určen pouze pro podnikatele), pak počítejte s tím, se budou zjišťovat tyto skutečnosti.

§  I záznamy v registrech pomohou v tom, aby se mohla správně nastavit výše úvěru v poměru k vašim příjmům.

§  Někdy můžete mít totiž nárok i na výhodnější úrokovou sazbu.

Účelem této hypotéky není dostat svého klienta do dluhové pasti, ale skutečně mu v jeho finančních nesnázích pomoci a zajistit, aby mohl v budoucnu svému finančnímu závazku dostát.

o   Jednou z možností je i konsolidace předchozích půjček.

o   Jestliže se ukáže, že je váš příjem dostatečně vysoký, pak není zapotřebí konsolidovat všechny půjčky, ale pouze ty, které si sami určíte.

3.7/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup