Středa, 27 října, 2021
Business

Střílení laserovou zbraní

Střílet budete v uzavřené aréně. Tím si celou akci parádně užijete. Utvoří se dva týmy, které proti sobě budou stát. Vyberete si arénu: Tajemný labyrint nebo Aztécké ruiny a můžete začít hrát. Na sobě budete mít vestu, která zaznamenává počet střel. Na konci bude vyhodnocení, kdo získal více zásahů do vesty soupeře, proto je dobré mířit a pálit na určený cíl, na vestu soupeře, přímo do srdce nebo kamkoliv poblíž, kde se na těle vesta nachází. Tím získáváte body.
Školní výlet, netradiční zážitek, narozeninová oslava, firemní meeting, setkání s přáteli, využití volné času, zábava s přáteli, to všechno může znamenat laser game.

billboard-right(1)

Zábava na volné odpoledne

Nyní si vysvětlíme, proč je tato hra bezpečná a zábavná nejenom pro děti, ale i pro dospělé.

  1. Nehrozí riziko poranění – každému členu z týmu bude předtím, než vstoupí do arény dána přes tělo vesta, která má zachycovat údery. Do rukou dostanete zbraň, ale ta je speciálně upravená, takže neobsahuje žádné vystřelovací kuličky, ani náboje či žádnou jinou munici. Jedná se pouze o laserový paprsek, který je zcela neškodný, takže jeho zásah vůbec neucítíte. Střílí se samozřejmě do vesty protihráče. Za každou trefu získáváte body. Jakmile se na konci body sečtou, vítězí tým, který nasbíral nejvíce bodů.
  2. Vhodné pro všechny věkové kategorie – zábava pro děti i dospělé. Každý se zde může pobavit, odreagovat se a zastřílet si.

billboard-left(1)

  1. Muži i ženy – zábava je vhodná pro muže i ženy. Muži zažijí trochu adrenalinu, mohou si vyzkoušet na vlastní kůži jaké to je, když mohou držet zbraň a musí se rychle zorientovat a porazit nepřítele, ženy naopak ocení to, že nebudou odcházet s modřinami, protože zásahy nebolí.
  2. Na výběr ze dvou základních arén – Tajemný labyrint a Aztécké ruiny. Tajemný labyrint je vhodnější pro větší týmy. Aztécké ruiny jsou vhodné pro menší skupiny týmů.
  3. Více jak 11 typů hry – pro začátečníky, pokročilé i experty. Vybrat si můžete podle zkušeností nebo podle toho, jaký typ jste už hráli, či jaký chcete vyzkoušet.
  4. Školní výlety, firemní meetingy, uspořádání netradiční narozeninové oslavy, párty s přáteli, zabití dlouhé chvíle, zábava na volné odpoledne.

4.3/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup