Středa, 27 října, 2021
Výrobky

Uspokojte se s nejlepší chemií


V současné době je velmi rozšířené koupání v domácím prostředí. Vlastnit zahradní bazén je pro mnoho lidí pohodlnější, než docházet za případným osvěžením na veřejné koupaliště. Abyste však měli léto naprosto pohodové, je nutné mu věnovat pozornost z hlediska jeho péče. Vaše bazénová voda může být čistá pouze s přípravkem, který zvládne více čistících procesů najednou.
Přesně takovým multifunkčním přípravkem jsou tablety 5v1 https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1, které patří do skupiny ty nejúčinnější chemie.

skok do bazénu

Doživotní spokojenost

Nedopusťte, aby se vaše voda zazelenala nebo musela bojovat s řadou nepříjemností. Tablety 5v1 vám pomůžou udržet její vzhled ve vynikajícím stavu, a to i v případě, že se delší dobu nebudete koupat.
Jaké jsou jejich zázračné schopnosti?

  1. Vodu desinfikují od všech bakterií a zamezí výskytu plísně.
  2. Stabilizují hodnotu pH, která je základním ukazovatelem toho, že máte kvalitní vodu.
  3. Postarají se o důkladnou chloraci vody, ve které se bude nacházet chlorová složka v takovém poměru, jaký si vyžaduje.
  4. Zabrání vzniku inkrustů, díky čemu předejdete problémům s vodním kamenem a jeho usazováním na vašem dně nebo po stěnách bazénové plachty.
  5. Vodu krásně projasnía udrží její vzhled na prvotřídní úrovni.

kluk v bazénu
Volba multifunkčního přípravku je ideální pro všechny typy domácích bazénů. Jsou spolehlivou chemií, která dokáže účinkovat i v době, kdy nemáte zapojenou vaši filtraci. Je však nutné, abyste váš plovák s tabletou měli pořád ve vodě a váš bazén zakryli vhodnou plachtou. Díky jejich rozpouštění a tomu, že na ni nebude svítit slunce, její stav ochráníte před vším, co by ji mohlo ohrozit.
V nabídce si můžete zvolit i velikost balení, které bude odpovídat správnému dávkování v závislosti od velikosti vaší nádrže. Nezapomínejte ani na to, že účinnost chemie výrazně podporuje i udržení pH v rovnováze. Kontrolujte tedy jeho hodnoty a v případě, že nejsou optimální, srovnejte jich na požadovanou hladinu. A vaše tablety vás zcela jistě nikdy nezklamou.

4.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup