Středa, 27 října, 2021
Business

Vaše nová společnost už na vás čeká

Naskytla se vám výborná příležitost a získali jste pár zajímavých kontaktů. Chvíle přemýšlení a váhání, ale už je rozhodnuto! Začnete s podnikáním. První obchodní příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat a vy už máte dohodnuto několik obchodů, které jen čekají na to, abyste je mohli zrealizovat. Co vám brání v realizaci? Založení obchodní společnosti. Rozhodně se nepustíte do rizika podnikat jako fyzická osoba. V dnešní nejisté době a silném konkurenčním prostředí se vám třeba za nějakou dobu přestane v podnikání dařit. A jako fyzická osoba, byste museli za závazky ručit celým svým majetkem. Je mnohem rozumnější pustit se do podnikání pod křídly společnosti s ručením omezeným.

peníze

Jak dlouho trvá její založení?
Které úřady musím navštívit a které formuláře vyplnit?
Schválí mi jméno podniku?

Na tyto, ani na celou řadu dalších otázek nemusíte znát odpověď! My vám podáme pomocnou ruku na startu vašeho podnikání a veškeré náležitosti už jsme zařídili za vás a připravili jsme ready made společnosti.

analýza

Jak složitý bude začátek vašeho podnikání?

Bude velmi jednoduchý. Jen si vyberete svou novou společnost ze seznamu společností, které už byly založeny a jsou připraveny pro své nové majitele. Všechny společnosti byly založeny jen za účelem dalšího prodeje, aby urychlily start vašeho podnikání a pomohly i celé řadě dalších osob, které jsou ve stejné situaci jako vy. Nemusíte se tak obávat, že byste narazili na nějaké nesplacené závazky, nebo negativní recenzi. Jakmile si vyberete svou novou obchodní značku, stačí nás kontaktovat a my se už postaráme o vše potřebné. Vše vyřídíte v naší kanceláři, kde se vám budeme pečlivě věnovat a zodpovíme veškeré vaše dotazy. Od vašeho prvního obchodu vás dělí už jen několik krátkých dní! Nenechte si ujít příležitost, jak rychle a jednoduše nastartovat vaše podnikání! Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář ještě dnes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup