Středa, 27 října, 2021
Zábava

Zábava na dlouhé zimní večery

Zima je velice dlouhá a vzhledem k tomu, že je večer brzy tma tak se prodlužuje doba, kterou strávíme zalezlí doma. A o to delší nám ten čas připadá. Zima se pak neskutečně vleče a nuda doma může vést i k rodinným roztržkám. Nechcete prosedět celou zimu u televize a nevíte jak se zabavit, aby vám zima co nejrychleji utekla?
stolní hry
1.      Stolní hry
Stolní hry nejsou jen o Člověče, nezlob se a Žolíkovi. Dnešní nabídka stolních a společenských her je opravdu široká. Vyzkoušet si můžete třeba slavné Dračí doupě, oblíbenou hru Monopoly, Aktivity, nebo třeba staré dobré Žebříky. Je jenom na vás, co zvolíte a zda se pobavíte se skleničkou punče, nebo raději s čajem. Hry můžete navíc vybírat spolu s dětmi, zabavíte se tak všichni. Nejen že se pobavíte, ale strávíte večer všichni spolu, aniž byste koukali jen na televizi.
2.      Pečení
Prosinec je jako stvořený k pečení cukroví a přípravě domácnosti. Jeden měsíc tak strávíte téměř celý přípravou na Vánoce. Až budou Vánoce za vámi, můžete si občas připravit aspoň větší večeři, kterou sníte všichni u stolu a u toho si třeba popovídáte. Večeře se u nás většinou odbudou jen pečivem s pomazánkou. Zkuste to občas změnit a udělat radost všem.
knihy s čajem
3.      Knihy a čaj
Zásobte se kvalitními knihami, které vás zabaví. Nebojte se navštívit místní knihovnu a nechat si doporučit něco na večerní čtení, kupte si kvalitní čaj či kakao a pohodlně se usaďte na gauč. Nic lepšího v zimě neznám.
zimní Vánoční trhy
4.      Neseďte doma
Pokud se doma nudíte, pak si zajděte na vycházku po tmě, vyražte si někam na skleničku či na punč, nebojte se vyrazit si klidně po tmě zaběhat. Chce to jenom kvalitní čelovku, abyste se nepřizabili a směle do toho. V zimě jsou také velice oblíbená kina a divadla. Ostatně v divadlech běží představení v podstatě celou zimu, takže si můžete užít dostatek kultury. Stejně tak si můžete vyrazit třeba na koncert či na vernisáž obrazů.

4.5/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup