Středa, 27 října, 2021
Business

Reklamní trička s jedinečným potiskem

Máte vlastní firmu a plánujete reklamní trička s potiskem pro obchodní partnery, jako dárek za spolupráci. Máme pro vás jedinečnou firmu, která vám vyrobí trička podle vašich přání. Navrhnete si logo firmy nebo si s logem nechte poradit od odborníků. Firma vám pomůže s grafickým designem. Výběr textilu je na vás. Od triček přes mikiny k taškám a ručníkům. Firma nabízí tři druhy potisku.jedinečný návrh loga

  • První styl potisku je sítotisk. Je určen pro větší množství, které se provádí strojově. Zatím co menší množství se může provádět i ručně. Princip provedení je nanesení barvy na speciální šablonu, která propouští barvu a tím se dostává na zvolený materiál. Sítotisk je kvalitní a odolný vůči praní.
  • Druhý styl je transferový tisk. Tento tisk je určen pro materiály, které se nedají potisknout přímo. Je založen na principu sitotisku. Nejdřív se vzor nanese na speciální papír, který se překryje lepidlem. Pak se vzor nažehlí žehličkou. Tím se pevně upevní na textil a dobře drží.
  • Třetí styl je digitální tisk. Vhodný pro rychlou realizaci ve větších objemech. Mají skvělou fotografickou kvalitu. K tisku se používají speciální japonské inkousty a nanáší se jedinečnou technologií firmy Brother. Jsou odolné vůči praní do čtyřiceti stupňů Celsia.
  • Poslední metodou nejsou tisky, ale jedná se o výšivky. Mohou se provádět přímo na textil nebo se vyšijí na kus textilu, který se na látku připevní.

reklamní trička
Firma nabízí reklamní trička s potiskem Promotextile v různých stylech. Pánské i dámské s krátkým i dlouhým rukávem. Polokošile i mikiny, fleecové ručníky a plátěné tašky. Firma nabízí kromě triček i jiné produkty vhodné k potisku. Firma zaručuje dodání do dvaceti čtyř hodin. Proto jestli váháte tuto firmu vybrat, rozhodně je to dobrý tah. Firma vyrobí kvalitní trička i jiné oblečení s jedinečnými potisky podle vašich představ.

3.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup